Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Elektrikli Ev Aletleri

Elektrikli Ev Aletleri
Adsız 1

Elektrikli Ev Aletleri

İnsanlar tarih boyu daima hayatlarını kolaylaştıracak keşiflerde bulunmuş ve bunları günlük işlerinde kullanarak zamandan tasarruf etmiştirler.Elektrikli ev aletleri ise bu icatlardan en yenilerinden biri olup her geçen gün daha da çeşitlenerek kullanım alanları genişlemektedir. Vakitten kazandıran bu makinelerde en temel haliyle bir adet düğmesinin bulunması ile beraber açma kapama işlemini gerçekleştirmeye yarar ve aletin elektrikle bağlantısını sağlayan en az bir adet kablosu bulunur. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte kabloya bağımlı olma süresi sadece şarj edilme anıyla sınırlı kalabilen ve kullanım kolaylığını en üst düzeylere çıkaran çok çeşitli küçük elektrikli ev aletleri bulunmaktadır. Bu cihazlar evlerde ve elektriğe erişimi olan açık kapalı her alanda gerektiği zamanlarda kullanılabilmektedir. Yani siz şayet doğayla iç içe olmak adına bir kampa gittiyseniz ve burada prize erişme gibi bir imkanınız da varsa o zaman evinizde kullandığınız taşınabilir elektrikli eşyaları beraberinizde götürebilirsiniz. Bunun yanında evlenme öncesinde muhakkak alışverişi yapılanların başında da elektrikli ev aletleri çeyiz seti gelmektedir. Bu setleri çeşitli markalar kendi bünyesinde üretir ve piyasaya sürer. Amaç ise çeyiz düzerken farklı çeşitlere tek tek bakma ve renklerini birbiriyle tutturma gibi dertlerden de kurtarmaktadır. Paket içeriğinde birden fazla elektrikli ev aletleri bulunur. Kahve makinesi, mikser ve blender set, çay makinesi gibi genellikle mutfak içinde kullanılan gereçlerden oluşur. Sabah kalktığınızda çay içmeden yapamam diyor, ancak bir yandan işe gitmeye hazırlanıyor ya da evdeki diğer bireylerle ilgilenirken kahvaltı hazırlamaya zaman kalmamasından şikayet ediyorsanız, çay makinesi sizin mutfağınızda bir nevi demirbaş görevi gören olmaz olmazlardandır. Kısa bir sürede suyu kaynatır ve üstünde de bir adet demlik bulunur. Normal çaydanlıkta yapılan çayın tadını, bu makineyi kullanarak yaptığınız çay ile de alabilirsiniz. Ev içinde kullanılan elektrikli aletleri önceleri herkesin sahip olamadığı lüks eşyalardan sayılırken insanların çamaşır, bulaşık ve ev süpürme gibi işlerle çok zaman kaybettiği hatta tüm gününü bunlarla geçirerek kendilerine hiç zaman ayıramadıkları yaygın bir şekilde bilinir. Artık bu gerçekliğin değiştiğini ve akıllı elektrikli ev aletleri almanın, bir evin olmazsa olmazlarından sayıldığını söyleyebiliriz.

Sinbo SAH-6107 Ultrasonik Hava Nemlendirici Sinbo SAH-6107 Ultrasonik Hava Nemlendirici
%11 İndirim
Marka: Simbo
Adsız 1 Sinbo SAH-6107 Ultrasonik Hava Nemlendirici Hem işyerinizde hem de evinizde kullanım sağlayabileceğiniz Sinbo SAH 6107 Ultrasonic Hava Nemlendirici Buhar Makinesi sizlerle! İç mekânlarda bulunan havanın nem oranını belli ..
₺789,00 ₺889,00
Vergiler Hariç:₺789,00
Schafer Beyaz Fluent 2200w Elektrikli Su Isıtıcı Kettle - Siyah
Yeni Ürün %10 İndirim
Marka: Schafer
Ürün İçeriği: 1.7 Lt Kapasite Güç:2200 Watt Paslanmaz Çelik Gizli Rezistans 360 Derece Dönebilen Gövde Otomatik Kapanma Özelliği Susuz Çalışma Emniyeti Tek Dokunuşla Açılabilen Kapak Kablo Sarabilme Özelliği Gıda kodeksine uygun su haznesi..
₺279,00 ₺310,00
Vergiler Hariç:₺279,00
Marka: Vicks
Ürün Detayları Vicks V1300 FEE Vapors Rahat Nefes Aldıran Hava Nemlendirici Kompakt bir tasarımı vardır. Hafif yapısı sayesinde rahatlıkla her yere taşınabilir özelliktedir. Havanın nemlenmesini sağlayarak öksürük ve soğuk ..
₺289,00
Vergiler Hariç:₺289,00
Marka: Deerma
Adsız 2 Ürün Detayları Deerma LD220 4 L Kumandalı Ultrasonik Soğuk Buhar Makinesi Su tankının tam 4 litre su kapasitesi sayesinde tek seferde yeteri kadar su koyabilirsiniz. Böylelikle sürekli olarak herhangi bir işlem yapmanıza ger..
₺1.599,00
Vergiler Hariç:₺1.599,00
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)