Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Portakal Sıkmalık

Meyve ve sebze reyonu içerisinde yer alan taze ve lezzetli ürünleri ile sizlere eşsiz bir lezzet sunmaktadır. Bu ürünler dalından koparıldığı gibi sizlere reyonumuzda sunulur. Portakal Sıkmalık da sabah kahvaltılarınızın ve gün içerisindeki molalarınızın lezzetini ikiye katlayacaktır. Özellikle uyku açıcı özelliği ile sabah kahvaltılarında bu ürün ideal olmaktadır. Kolay bir şekilde sıkılan bu portakalları, meyve sıkacağınıza yerleştirmeniz yeterlidir. En kısa sürede lezzetli ve bol vitaminli içeceğiniz hazır olacaktır. Çocukların severek tüketeceği portakalın yanında başka meyveleri de karıştırarak onlara meyveleri sevdirebilirsiniz. Sıkmalık olan bu portakalın kabuğunu dilerseniz kek ve tatlı tariflerinde de kullanabilirsiniz. Bu keklerinize ve tatlılarınıza eşsiz bir aroma katacaktır.


Portakal sıkmalık ürünü meyve ve sebze reyonu içerisinde, meyveler arasında narenciye grubu içerisinde sizlere sunulmaktadır. Çocukların favori meyvelerinden biri olan portakal, özellikle de soğuk kış günlerinde eşsiz bir protein kaynağı olacaktır. Sıkmalık olan bu portakalı sıkarak, çocuklarınızın beslenme çantasına koyarak onlara organik içecekler hazırlayabilirsiniz. Ürünü tek tık ile kolayca sepetinize ekleyerek, alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yapınız

Teslimat Politikası

Sitemizden (eğitim ve danışmanlık hariç) ürün almışsanız;
Sitemizde bulunan ürünler, ödeme yaptığınız tarihten en geç on(7) iş gününde kargoya verilir.
İlgili kargo firması tarafından yurtiçi teslimatlar bir(1) ila üç(3) iş günü içerisinde yapılmaktadır.
Not: Ürün kargoya verildikten sonra oluşabilecek gecikmelerden www.yurtpazar.com sorumlu değildir. Sevkiyat genellikle bu sürelerin maksimum kısmından daha kısa sürmektedir.

İade Koşulları

Sitemizden (Eğitim,danışmanlık ve Yiyecek,Meyva,Sebze (ürünler hariç) ürün almışsanız;
Satın alınan ürün/ürünler ambalajı açılarak, kullanılmadığı, fotokopi vb. gibi başka yollar ile çoğaltılmadığı sürece ve ürün beğenilmediği takdirde fatura tarihinden itibaren 15 gün içinde iade edilebilir.

Bunun için;
1.-Ürün faturası ile birlikte gönderilmeli.
2.-Ürün orijinal ambalajı ve varsa yan ürünleriyle birlikte gönderilmelidir.
3.-Ürün hangi kargo ile teslim edilmiş ise o kargo firması ile ücreti ödenerek gönderilmelidir.
4.-Ürün herhangi bir şekilde hasar görmemiş, yıpranmamış olmalıdır.